Intern - Commercial Planning & Strategy
GSK
HuangPu District, Szanghaj Chiny
1天前

Naszym celem jest być jedną z najbardziej innowacyjnych, najlepiej działających i zaufanych firm z branży opieki zdrowotnej na świecie.

Wierzymy, że wszyscy wnosimy coś wyjątkowego do GSK i kiedy łączymy naszą wiedzę, doświadczenia i styl, wpływ, jaki mamy na świat jest niesamowity.

Dołącz do naszej przygody w GSK, gdzie zainspirujemy Cię do wykonywania najlepszej pracy dla naszych pacjentów i klientów.

Miejsce, w którym możesz być sobą, czuć się dobrze i się rozwijać.

Ważna informacja dla biur / agencji pośrednictwa pracy

GSK nie akceptuje poleceń pracowników od biur i / lub agencji pośrednictwa pracy w odniesieniu do ofert pracy zamieszczonych na tej stronie.

Wszystkie biura / agencje pośrednictwa pracy są zobowiązane do skontaktowania się z działem handlowym i ogólnym / kadr GSK w celu uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody przed poleceniem kandydatów firmie GSK.

Uzyskanie uprzedniej pisemnej zgody jest nadrzędne w stosunku do jakiejkolwiek umowy (ustnej lub pisemnej) między biurem / agencją pośrednictwa pracy a GSK.

W przypadku braku takowego pisemnego upoważnienia wszelkie działania podejmowane przez biuro / agencję pośrednictwa pracy będą uważane za wykonane bez zgody lub umownego porozumienia ze strony GSK.

GSK nie ponosi zatem odpowiedzialności za jakiekolwiek opłaty wynikające z takich działań lub wynikające z polecenia danej osoby przez biura / agencje pośrednictwa pracy w odniesieniu do ofert pracy zamieszczonych na tej stronie.

申请
添加至收藏
从收藏夹中删除
申请
邮箱地址
通过点击 "继续", 我 同意neuvoo处理我的信息数据, 并给我发送电子邮件提醒 详见neuvoo 隐私政策 。我可以在任何时候取消订阅。
继续
申请表